Zakrytí hladiny bazénu

Firma LUMANATOR s.r.o. se zabývá zakázkovou výrobou automatického lamelového zakrytí hladiny bazénu – bazénové rolety, a to jak v provedení umístění navíjení nad hladinou bazénu, tak i v provedení uložení navíjecího zařízení pod vodní hladinou. Podvodní uložení zakrytí bazénu nenarušuje estetické vnímání čistoty a rozlehlosti bazénové haly nebo okolí u venkovního bazénu. Standardní součástí je dálkové ovládání nebo napojení na systémy řízení chytrého domu.

Bazénová roleta

Předností automatického zakrývání hladiny bazénu je hlavně to, že zaručí bezpečnost Vašich dětí a zvířecích miláčků před pádem do otevřené hladiny při dodržení doporučeného technického vybavení bazénu. Zakrytí hladiny bazénu rovněž zabrání výrazným tepelným ztrátám a značným ztrátám vody samotné, která se z bazénu odpařuje. Zároveň se významně sníží spotřeba bazénové chemie u takto zakryté hladiny. V neposlední řadě se zabrání i spadu listí a nečistot do venkovního bazénu. Zakrytí bazénu znamená méně práce s údržbou vody a více radosti z koupání.

Systém zakrytí hladiny bazénu si po domluvě můžete prohlédnout na našem vlastním bazénu ve Šlapanicích u Brna.

Příprava zakrytí bazénu

Pokud uvažujete o pořízení lamelového zakrytí bazénu, rádi Vám poradíme, nejlépe přímo na místě realizace. Pro nově budované bazény lze bazén pro bazénovou roletu přizpůsobit (vytvoření prostoru pro navíjecí zařízení pode dnem, ve schodišti apod.). Současně upozorníme na možné úskalí v konstrukci bazénu (bazénový žebřík, ostré rohy výklenku pro schodiště apod.).

Poradenství a bazénová chemie

Firma LUMANATOR se sídlem v Brně – Modřicích se dále zabývá i obchodní činností a prodejem bazénové chemie a příslušenství k bazénům včetně veškerých  náhradních dílů k našemu prodejnímu sortimentu. Rádi pomůžeme i se stavbou nebo servisem celého bazénu včetně údržby a čištění vody. Osobně poradíme jaké možnosti máte při výběru a výstavbě bazénu a podělíme se s Vámi o dlouholeté zkušenosti s jejich provozem. V případě zájmu nás najdete v Modřicích, kde máme jak kancelář, tak i výrobu a skladové prostory. Skladem máme většinu prostředků bazénové chemie.

Úspěšné rozvíjení firmy je umožněno odpovědným přístupem k zákazníkovi a získáváním bohatých zkušeností dlouholetou praxí i neustálým sledováním a zkoušením novinek na celosvětových trzích.

Servis bazénů

Nejen pro naše zákazníky s bazénovou roletou nabízíme kompletní servis bazénu. Pro venkovní bazény pomůžeme nebo kompletně realizuje každoroční odzimování a zazimování včetně průběžných oprav nebo doplnění technologií, pro vnitřní bazény poskytujeme celoroční servis.

Samozřejmostí je běžný servis celého zařízení zakrytí bazénu včetně čištění lamel. Kontrolu lamelového zakrytí bazénu doporučujeme provádět nejpozději jednou za pět let, ideálně při vypuštěném bazénu ve spojení s další běžnou údržbou bazénu a jeho technologií.

 

Kombinace zakrytí lamelami i odsuvnou střechou.
Kombinace zakrytí lamelami i odsuvnou střechou.
+420 777 580 636