Rolety nad hladinou

Řešení zakrytí bazénu – bazénové rolety nad hladinou – jsou vhodné pro již dokončené bazény, kde není možné vrtat do stěn bazénu pod vodou. V nabídce je mnoho různých řešení uložení, provedení nosných bočnic nebo stojek, zakrytí celého návinu lávkou nebo dřevěným krytem. Řešíme i různá atypická řešení dle místních podmínek nebo Vašich přání. Můžete si zvolit různá barevná provedení laku nebo výplní. Pro bazény s oblými rohy nebo oválný bazén máme připravenou bazénové rolety nad hladinou s pojezdem. Pro nadvodní zakrytí se téměř nekladou meze Vaší fantazii, kontaktujte nás a my Vám rádi poradíme s konkrétním řešením.
Od sezony 2016 máme pro Vás v nabídce i zakrytí bazénu se solárním pohonem. Levnější alternativou je nadhladinové navíjení bazénové rolety BASIC s motorickým pohonem a ovládáním pouze spínacím klíčkem.
Při výběru bazénové rolety nad hladinou je třeba si dát pozor na umístění navíjení – podklad musí být pevný, aby unesl váhu zařízení včetně lamel (pro středně velké bazény okolo 250 kg), a rovný. Bez úpravy není možné zařízení osadit například na terasu z dřevoplastových desek. U přelivových bazénů se samozřejmě vše umisťuje až za hranu přelivového žlábku. Standardní provedení uložení navíjecího válce jsou oválné stojky, v nabídce jsou ale i stojky hranaté, bočnice, kryty, i rozměry. Fantazii se meze nekladou a jsme omezeni pouze hmotnostní navíjení a tedy pevností konstrukce. Stejně tak základní barevné provedení (stojky a navíjecí válec) je v barvě bílé (RAL 9010). Na přání je možno sladit barvu zařízení s barvou lamel nebo okolím Vašeho bazénu.

+420 777 580 636